Autor Subiect: ÎN ATENȚIA NOILOR UTILIZATORI  (Citit de 80 ori)

Rhabon

• Global Moderator
  • Trade Count: (+766)
  • Hero Member
  • Pe forum din apr 2012
  • Mesaje postate: 6977
    • Adresa de email
ÎN ATENȚIA NOILOR UTILIZATORI
« : 12 Iun 2018, 10:41:00 pm »
Va salut stimați utilizatori !

Acest mesaj se adreseaza în special noilor utilizatori care se înregistreaza pe acest forum.
Pentru a vă lămuri care este semnificația mesajului pe care îl primiți din când în când și având următorul titlu :
You have a new comment on your feedback profile.

Acest mesaj este generat automat de serverul acestui forum și îl primiți imediat ce un moderator al forumului, vă acordă punctajul aferent încheierii unui schimb sau unei tranzacții efectuate cu succes pe acest forum. 

După ce se efectuează 4 (patru) postări într-un topic se acordă punctajul și apoi se blocheaza topicul. În acel moment serverul va trimite automat acel mesaj cu titlul descris mai sus.

Am făcut aceste precizări deoarece în ultima perioadă noii utilizatori înscriși pe forum, nu sunt dumiriți ce semnifică acel mesaj și pentru a nu mai fii nevoiți să trimită mesaje către administratorii și moderatorii acestui forum ne-am gândit să deschidem acest subiect în care să explicăm care este rostul acelui mesaj primit.

Cum nici noi utilizatorii mai vechi, nu am știut la înregistrarea noastră pe acest forum, care era rostul acestui tip de mesaj, iar în secțiunea de regulamente sau la alte secțiuni de pe forum nu se regasea o explicție care să îi lămurească pe utilizatorii forumului, am decis să deschidem acest topic.

În speranța că aceste precizări vă sunt de folos vă urez spor la colecționat și va mulțumesc că suntți parte a comunității noastre de colecționari
« Ultima Modificare: 13 Iun 2018, 08:23:40 am de Rhabon »
Rhabon