Autor Subiect: Russia 2018 FIFA World Cup Gold Edition Collectors Box - Are cineva ?  (Citit de 738 ori)

colectionarserios

• Trade Count: (+101)
  • Hero Member
  • Pe forum din ian 2014
  • Mesaje postate: 2151
  • deutschland über alles
    • Adresa de email
Face cineva varianta Elvetia Gold Edition ? 2018 FIFA World Cup Gold Edition Collectors Box - Are cineva ? Interesant ca din Romania nu se poate comanda , dar din Papua Noua Guinee da  >:(....
« Ultima Modificare: 24 Mai 2018, 02:25:21 pm de colectionarserios »
id mes yahoo:  colectionarserios

topic vanzari : http://www.panini-romania.com/index.php?topic=27174.0
63 Albume Panini complete 100 % , 48 Albume Panini goale , 26 Box cu plicuri , 15 Seturi complete nelipite , 12000 stickere nelipite, toate acestea la diferite editii campionate mondiale, europene, champions league din 1978 pana la 2015.

rolee

• Trade Count: (+1925)
  • Hero Member
  • Pe forum din iun 2012
  • Mesaje postate: 10619
    • Albume Panini de vanzare
Se poate comanda dar din tariile unde nu a aparut colectia WC 2018.
Peste 100 de albume, extrastickere si update stickere rare, mii de cartonase de la fiecare editie aparuta dupa 2006: http://www.panini-romania.com/index.php/topic,23108.0.html

Raganar

• Trade Count: (+455)
  • Hero Member
  • Pe forum din oct 2011
  • Mesaje postate: 2153
stie cinevacun as putea face rost de aceasta colectie (album gol + set complet de stikere)?
!!! 248 albume de fotbal !!! in colectie

Marius M

• Trade Count: (+18)
  • Newbie
  • Pe forum din iun 2016
  • Mesaje postate: 42
Face cineva varianta Elvetia Gold Edition ? 2018 FIFA World Cup Gold Edition Collectors Box - Are cineva ? Interesant ca din Romania nu se poate comanda , dar din Papua Noua Guinee da  >:(....

Salut,

Da, am eu colectia asta, am si dubluri daca e cineva interesat de schimburi, mai am nevoie de 28 de stickere si de cele 12 coca cola de la ei.
Interesant este ca din cele 28 doar una "speciala" Legends Italia mai imi trebuie restul de 27 fiind stickere normale cu jucatori (din 299 de plicuri).

« Ultima Modificare: 24 Mai 2018, 11:35:24 pm de Marius M »

colectionarserios

• Hero Member
  • Pe forum din ian 2014
  • deutschland über alles
    • Adresa de email
pai si de unde ai luato ? cat a costat ? mai poti face rost ? ai album hard cover sau soft cover ? merci....

63 Albume Panini complete 100 % , 48 Albume Panini goale , 26 Box cu plicuri , 15 Seturi complete nelipite , 12000 stickere nelipite, toate acestea la diferite editii campionate mondiale, europene, champions league din 1978 pana la 2015.

Marius M

• Newbie
  • Pe forum din iun 2016
pai si de unde ai luato ? cat a costat ? mai poti face rost ? ai album hard cover sau soft cover ? merci....

Salut
Mi l-a luat cineva de pe site-ul panini din Elveția. A costat 120 CHF collector box. Album hardcover era în cutie, dar am și un softcover, deci am ambele. Din păcate nu pot să mai fac rost deoarece nu cunosc direct persoana care l-a comandat, plus ca e și out of stock, doar pe panini international este acum.

Am scris și în topicul despre colecția Rusia 2018 la pag 13 cred, dacă ești curios câte dubluri au fost în cele 100 de plicuri și câte "speciale". Ca și părere personala aici așa zisele "speciale" nu-s așa rare... Plus ca nu iasă bine în evidență din cauza că și "normale" au marginea galbenă.

colectionarserios

• Hero Member
  • Pe forum din ian 2014
  • deutschland über alles
    • Adresa de email
Pe Panini international nu exista colector box cu gold hardcover Russia 2018

Marius M

• Newbie
  • Pe forum din iun 2016
« Ultima Modificare: 31 Mai 2018, 12:26:19 pm de Marius M »