Autor Subiect: Cumpar carduri Limited Edition  (Citit de 199 ori)

bonanu

• Trade Count: (+31)
  • Jr. Member
  • Pe forum din iul 2013
  • Mesaje postate: 90
  • RESPECT
Cumpar carduri Limited Edition
« : 12 Mar 2018, 10:27:20 pm »
Salutari!

Doresc sa cumpar carduri Limited Edition , world cup, euro, ucl etc.
Sunt dispus sa platesc pretul de 1- 3 lei / card - si pot sa achizitionez loturi de peste 30 carduri  (nu conteaza cate duble, ce editii, panini sau topps) cu plata direct in cont bancar, transportul il impartim.
De ex
-cumpar 30 caduri cu 50 lei
-cumpar 50 caduri cu 80 lei
-cumpar 100 carduri cu 150 lei
-cumpar 200 carduri cu 250 lei

Propunerea mea vine de la faptul ca, in trecut, useri de pe acest forum aveau spre vanzare pe site-uri de comert online internationale , LE cu aprox - 1 $
E o propunere decenta avand in vedere ca din acel 1 (un)- dolar se mai plateau comisioane , nu mai pierdeti timpul cu zeci de fotografii,  incarcare pe pagina de vanzari, plus vanzarea treptata, zeci de drumuri la posta etc.
Ofer si solicit seriozitate, promptitudine si calitate.

Oferta mea este bazata pe anumite politici proprii de cumparare/vanzare studiate din marketing.

Astept oferte simple si clare doar de la cei care chiar vor sa o faca!

Va multumesc.
« Ultima Modificare: 25 Apr 2018, 01:35:05 am de bonanu »
RESPECT

sorinoradea

• Trade Count: (+428)
  • Hero Member
  • Pe forum din mar 2017
  • Mesaje postate: 1182
    • Adresa de email
Re: Cumpar carduri Limited Edition
« Răspuns #1 : 12 Mar 2018, 11:41:09 pm »
Respectele mele
Eu ofer 10 lei/buc pentru LE
cu 2-3 -5lei/buc cumperi carduri
sorin oradea

bonanu

• Trade Count: (+31)
  • Jr. Member
  • Pe forum din iul 2013
  • Mesaje postate: 90
  • RESPECT
Re: Cumpar carduri Limited Edition
« Răspuns #2 : 13 Mar 2018, 03:42:04 pm »
Salut.  Te rog sa citesti atent oferta mea pentru cumpărare. Raspunsul tau simplu este subiectiv, fara nici o condiție de achiziție.
Dar, dacă esti o persoană serioasă, si te respecti, si chiar este adevarat ceea ce ai scris aici in topicul meu, presupun ca vei fi incantat sa cumperi de la mine 50 de carduri limited edition, toate diferite, nu la 10 lei bucata cat oferi tu, pentru ca esti darnic, ci la 8 lei bucata, ca sa vezi cat sunt si eu de darnic.
Dar daca nu te ții de cuvânt si doar ai scris sa te aflii in treabă,  te rog sa te abții in viitor.
Multumesc.
RESPECT